OPENCART BŐVÍTMÉNY

Vásárlás Most Gomb OpenCart-hoz

A(z) Vásárlás Most Gomb OpenCart-hoz segíti az OpenCart áruházakat abban, hogy integrált módon hozzáadni a leírt funkciót anélkül, hogy szükségtelenül lecserélné az áruház többi folyamatát, praktikus adminisztrációs, automatizálási és ka...

OpenCart OpenCart 3.x HuntBee
Vásárlás Most Gomb OpenCart-hoz – HuntBee OpenCart bővítmény
Áttekintés

Mit tud ez a bővítmény?

Vásárlás Most Gomb OpenCart-hoz egy OpenCart megoldás, amelynek célja, hogy integrált módon hozzáadni a leírt funkciót anélkül, hogy szükségtelenül lecserélné az áruház többi folyamatát.

A kézi folyamatok és szétszórt módosítások helyett a bővítmény egy könnyebben konfigurálható és karbantartható munkafolyamatba rendezi a releváns funkciókat.

A cél a professzionális ecommerce működés támogatása anélkül, hogy szükségtelenül megváltoztatná az áruház más részeit.

A probléma

Miért fontos?

Bizonyos OpenCart folyamatok kézi munkát vagy olyan extra funkciókat igényelnek, amelyek nem részei az alaptelepítésnek.

A(z) Vásárlás Most Gomb OpenCart-hoz ezt az igényt közvetlenül az OpenCart környezetén belül kezeli.

Képességek

Fő funkciók

01

Replaces "Add to Cart" with a "Buy

Beépíti a(z) replaces "add to cart" with a "buy funkciót a megfelelő OpenCart folyamatba, miközben a fő beállítások az adminfelületen maradnak kezelhetők.

02

Redirects customers to either the shopping cart

Beépíti a(z) redirects customers to either the shopping cart funkciót a megfelelő OpenCart folyamatba, miközben a fő beállítások az adminfelületen maradnak kezelhetők.

03

Supports customization for various OpenCart themes, including

Beépíti a(z) supports customization for various opencart themes, including funkciót a megfelelő OpenCart folyamatba, miközben a fő beállítások az adminfelületen maradnak kezelhetők.

04

No core file modifications – fully compatible

Beépíti a(z) no core file modifications – fully compatible funkciót a megfelelő OpenCart folyamatba, miközben a fő beállítások az adminfelületen maradnak kezelhetők.

Üzleti érték

Mit nyersz vele?

Faster checkout process

A leírt funkció segítségével támogatja ezt az eredményt, csökkenti a kézi munkát és következetesebbé teszi a folyamatot.

Improved user experience

A leírt funkció segítségével támogatja ezt az eredményt, csökkenti a kézi munkát és következetesebbé teszi a folyamatot.

Higher sales & lower cart abandonment

A leírt funkció segítségével támogatja ezt az eredményt, csökkenti a kézi munkát és következetesebbé teszi a folyamatot.

Full template customization support

A leírt funkció segítségével támogatja ezt az eredményt, csökkenti a kézi munkát és következetesebbé teszi a folyamatot.

SEO & Mobile-Friendly

A leírt funkció segítségével támogatja ezt az eredményt, csökkenti a kézi munkát és következetesebbé teszi a folyamatot.

Ideális

Kinek ajánlott?

Ajánlott OpenCart áruháztulajdonosok, fejlesztők és ügynökségek, akiknek erre a konkrét funkcióra van szükségük számára.

  • One-Click Purchase Áruházak
  • Limited-Time Offers
  • Subscription Termékek
  • Digital & Downloadable Termékek
Cél

Gyakorlati eredményekre tervezve

A(z) Vásárlás Most Gomb OpenCart-hoz célja, hogy integrált módon hozzáadni a leírt funkciót anélkül, hogy szükségtelenül lecserélné az áruház többi folyamatát.

A megvalósítás egy konkrét működési igényre összpontosít, és ahol lehetséges, az áruház meglévő adatait és folyamatait használja.

Példák

Gyakori felhasználási esetek

One-Click Purchase Áruházak
Ebben a helyzetben akkor hasznos, ha az áruház ismételhetően és a meglévő OpenCart adatokkal integráltan szeretné használni a funkciót.

Limited-Time Offers
Ebben a helyzetben akkor hasznos, ha az áruház ismételhetően és a meglévő OpenCart adatokkal integráltan szeretné használni a funkciót.

Subscription Termékek
Ebben a helyzetben akkor hasznos, ha az áruház ismételhetően és a meglévő OpenCart adatokkal integráltan szeretné használni a funkciót.

Digital & Downloadable Termékek
Ebben a helyzetben akkor hasznos, ha az áruház ismételhetően és a meglévő OpenCart adatokkal integráltan szeretné használni a funkciót.

Kompatibilitás

Követelmények

  • Kompatibilis OpenCart telepítés: OpenCart 3.x.
  • Adminisztrátori hozzáférés bővítmények telepítéséhez és beállításához szükséges jogosultságokkal.
  • Telepítés előtt ajánlott biztonsági mentést készíteni és staging környezetben tesztelni.
  • A bővítmény megadott kompatibilitása: 3.0.4.1, 3.0.4.0, 3.0.3.9, 3.0.3.8, 3.0.3.7, 3.0.3.6, 3.0.3.5, 3.0.3.3, 3.0.3.2, 3.0.3.1, 3.0.3.0, 3.0.2.0, 3.0.1.2, 3.0.1.1, 3.0.1.0, 3.0.0.0
GYIK

Kérdések erről a bővítményről

Mit csinál a(z) Vásárlás Most Gomb OpenCart-hoz?

A(z) Vásárlás Most Gomb OpenCart-hoz az ezen az oldalon leírt funkciót adja hozzá az OpenCarthoz azzal a céllal, hogy integrált módon hozzáadni a leírt funkciót anélkül, hogy szükségtelenül lecserélné az áruház többi folyamatát.

Mely OpenCart verziókat támogatja a(z) Vásárlás Most Gomb OpenCart-hoz?

Az ebben a katalógusban szereplő verzió a következőkhöz készült: OpenCart 3.x. Telepítés előtt mindig ellenőrizd a pontos kompatibilitást a hivatalos termékoldalon.

Hol szerezhető be a(z) Vásárlás Most Gomb OpenCart-hoz?

A vásárlás, letöltés, licenc, frissítések és támogatás a HuntBee hivatalos termékoldalán érhetők el.

Mit érdemes ellenőrizni telepítés előtt?

Ellenőrizd az OpenCart verzió kompatibilitását, készíts biztonsági mentést, és lehetőség szerint először staging környezetben teszteld a bővítményt.

Hivatalos HuntBee termék

Készen állsz a(z) Vásárlás Most Gomb OpenCart-hoz felfedezésére?

A termékinformációk, vásárlás, letöltések, licencelés és támogatás a HuntBee hivatalos weboldalán érhetők el.

Megtekintés a HuntBee-n