Menu
Your Cart

OpenCart Essential Uzantıları (26 Uzantı Paketi) [2.0.0.0 to 2.2.0.0]

OpenCart Essential Uzantıları (26 Uzantı Paketi) [2.0.0.0 to 2.2.0.0]
Sold: 1
Product Views: 16980
$199.00

Mevcut Seçenekler:

Only on HuntBee
This product pack is only available here on huntbee.com. We do not sell this pack anywhere else.

Bu süper uygun fiyatlı ve son derece verimli opencart paketi ile e-ticaret web sitenizi en güçlü hale getirin

Bu paket 26 yüksek güçlü OpenCart uzantısından oluşur. Bu uzantılar, herhangi bir OpenCart web sitesi için çok önemlidir ve listelenen uzantılar, OpenCart mağazanızın işinizi tamamen yeni bir profesyonel seviyeye taşımak için tam olarak güçlendirilmesi için fazlasıyla yeterlidir. Web sitenizin tam Arama Motoru Optimizasyonundan (SEO) e-posta pazarlamasına, müşteri ve sipariş yönetimine kadar.

Bu paket, sınırlı süreli bir tekliftir ve temelde bütçesi kısıtlı olan başlangıç ​​web siteleri için tasarlanmıştır. Bu paketi veya bu paketteki uzantıları herhangi bir şekilde yeniden satmanıza izin verilmez ve kesinlikle yalnızca lisanslı etki alanında kullanılmalıdır.

Bu paket yalnızca OpenCart 2.0.0.0 - 2.2.0.0.

OpenCart 2.3.0.2 ila 3.x.x.x sürümleri için https://www.huntbee.com/opencart-essentials-pack-of-26-extensions adresinden edinin

Bu paketteki uzantıların temel amacı aşağıda listelenmiştir.

 

Ürün Stok Uyarısı - Tam PRO

Müşteriniz web sitenize göz atarken ve bir ürün satın almak istediğinde. Ancak aradığı ürün stokta yok gibi görünüyor. Bir uyarıya abone olabilir, böylece bu ürün stoğa geri geldiğinde hemen e-posta ile bilgilendirilir (SMS isteğe bağlı).

Müşteri talebinizi ve ilginizi anlamak için mükemmel bir uzantı, iş tahminlerinde size yardımcı olabilir ve ayrıca tedarik yönetiminize çok yardımcı olabilir.

İŞTE ÖNDE KALIN


Terk Edilen Alışveriş Sepeti PRO

Müşteriniz sepetine ürün ekliyor, ancak bir nedenle ödemeyi kaçırıyor ve web sitenizden ayrılıyor. Ancak bir süre sonra otomatik olarak bir hatırlatma e-postası alır ve satın alma işlemini tamamlaması için onu web sitesine geri getirir. Ayrıca, satın alma işlemini tamamlaması için ona sistem tarafından oluşturulmuş bir indirim kuponu kodu sunabilirsiniz. Bu uzantı, müşterinizin satın alma işlemini kolayca ve sorunsuz bir şekilde tamamlamasına yardımcı olmak için oldukça akıllıdır.

ASLA SATIŞI KAÇIRMAYIN


Satın Alma Sonrası Ürün İnceleme E-postası

Müşteriniz birkaç gün önce satın aldı ve üründen çok memnun. Değerli geri bildirimlerini toplamak için bu uzantıdan bir E-posta alır. Daha çok bir Trustpilot inceleme sistemi gibi.

DİĞER MÜŞTERİLERDEN DAHA FAZLA DÖNÜŞÜM GETİRİN


Yeni Satın Alınan Pop-up Uyarısı

Müşteriniz web sitenize göz atıyor. Diğer birçok müşterinin de ürünleri çok sık satın aldığını gördüğü tarayıcının altında düzenli aralıklarla küçük açılır pencere uyarıları var. Artık kendinden daha emin hissediyor ve siparişi veriyor.

MÜŞTERİ GÜVENİNİ OLUŞTURUN


Çok Amaçlı Açılır Pencere / Blok - Bülten Aboneliği - Kolay Hesap Kaydı - Giriş Açılır Penceresi

Bülten aboneliği açılır formu ile konuk e-posta adreslerini etkili bir şekilde toplayın. Ayrıca, bu uzantı ile bir kayıt formu, giriş formu veya herhangi bir açılır pencere oluşturabilirsiniz.

E-POSTA LİSTENİZİ BÜYÜTÜN


Email Template Designer Pro - Bülten Planlayıcı

Güzel e-posta şablonları oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz. E-postalara çapraz satış ürünleri ekleyebilirsiniz. Çok etkili bir şekilde kolayca e-posta grupları veya yeni e-posta listesi oluşturabilirsiniz. Varsayılan OpenCart e-postalarını geçersiz kılmak, güzel müşteri kayıt e-postaları veya e-posta etkinleştirme e-postaları göndermek vb. İçin şablonlar atayın. E-posta kampanyaları oluşturabilir ve ayrıca belirli bir tarihte veya tekrarlanan bir sıklıkta göndermek için programlayabilir ve otomatikleştirebilirsiniz. E-postaları küçük gruplar halinde de gönderebilirsiniz. Geliştirici ve tasarımcı dostu kompakt bir şirket içi e-posta pazarlama çözümü.

MÜŞTERİLERİ WEB SİTENİZE GETİRİN


Sipariş Durumu E-posta / SMS Şablon Tasarımcısı

İhtiyaçlarınıza göre daha fazla içerik ekleme veya tasarlama özgürlüğüyle müşterilerinize profesyonel görünümlü sipariş onayı e-postaları ve sipariş durumu güncelleme e-postaları gönderin.

ŞİMDİ WEB SİTESİ TASARIMINIZA UYGUN E-POSTA SİPARİŞ EDİN


Sipariş Gönderi / Kurye Takip Bilgisi

Siparişin kargo bilgilerini kaydedin ve müşterilerinize gönderin. Sipariş bilgileri sayfasında görüntüleyin ve bilgileri siparişinizin gönderildiği e-postaya kolayca ekleyin.

MÜŞTERİ HER ZAMAN GÜNCELLENMEKTEDİR


PDF Fatura PRO

Müşteriler artık e-postada siparişlerinin bir PDF Faturasını alabilirler. Ayrıca müşteri hesabı bölümünden PDF Faturayı indirebilir. Sipariş paketleme fişini otomatik olarak sevkiyat yöneticinize de gönderebilirsiniz.

PDF FATURASI OLMADAN HİÇBİR İŞ TAMAMLANMAZ


OpenCart SMS

Müşterinizi sipariş durumu veya hesap etkinliği hakkında SMS yoluyla güncelleyebilirsiniz. SMS pazarlamasını da yönetebilirsiniz. Herhangi bir SMS API satıcısını destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

MÜŞTERİ HER ZAMAN BAĞLI


SEO Sayfa İçi SEO Optimizasyonu

Web sayfalarınız için akıllı ve etkili meta-başlık, meta-açıklama, meta-anahtar kelimeler, H1 Etiketi, H2 Etiketi, Resim Alt etiketi, Resim başlık etiketi oluşturun.


SEO Bozuk Bağlantı Yöneticisi veya Yönlendirme Yöneticisi

İlgili çalışma sayfası bağlantısını otomatik olarak ayarlamak için bazı akıllı algoritmalarla artık bozuk bağlantı yok. Ayrıca, eski çalışan herhangi bir ürün bağlantısını yeni ürün bağlantınıza kolayca yeniden yönlendirebilirsiniz.


SEO Kanonik Bağlantıları

Artık yinelenen sayfa yok. Ayrıca sayfanın tercih edilen kanonik sürümünü de seçebilirsiniz.


SEO Görüntü Yeniden Adlandırma veya Görüntü Düzenleyici

Artık dağınık görüntüler yok. Görsellerinizi SEO dostu Görsel isimleriyle otomatik olarak yeniden adlandırır ve görselleri ürün kategorisine göre yeniden düzenler.


SEO Anahtar Kelime Vurgulayıcı

Sayfalarınızda tek bir tıklama ile açıklama içeriklerinde anahtar kelimeleri veya tümceleri kolayca vurgulayın.


SEO Meta Etiketleri

Meta etiketlerin bulunmadığı durumlarda meta başlık, meta açıklama ve meta anahtar kelime sorunlarını ekler ve düzeltir.


SEO Ürün Etiketleri Oluşturucu

Tüm ürünler için tek tıklamayla veya otomatik olarak ürün etiketleri oluşturun.


SEO Yapılandırılmış Veriler - Zengin Snippet'ler

Artık Google web sitenizi daha iyi anlayabilir ve SERP'de zengin kartlar oluşturabilir. Ayrıca Facebook’un Açık Grafiğini ve Twitter’ın Twitter kartlarını da destekler. Google'da daha yüksek bir sıralama elde etmek için çok etkilidir.


SEO URL Üreticisi ve SEO Dostu URL'ler

Zaman kazanın ve uzantının otomatik olarak SEO URL anahtar kelimeleri oluşturmasına izin verin. Hesap, oturum açma, kayıt gibi ek yönlendirme sayfaları için SEO dostu URL'ler de ayarlayabilirsiniz. Küresel hedef kitlenizi tercih ettikleri dilde uygun şekilde hedeflemek için HREF lang etiketleriyle çoklu dili destekler.


SEO XML Site Haritası

OpenCart için çok sayıda bağlantıyı destekleyebilen en etkili XML Site Haritası uzantısı.


SEO WebP Görüntü Sıkıştırma

Görüntüleri, görüntünün boyutunu% 50'den fazla küçülten ve görüntünün kalitesini etkilemeyen modern web görüntü formatına dönüştürün.

GÖRÜNTÜLER ARTIK DAHA HIZLI YÜKLENİYOR


Google Analytics E-ticaret PRO

Raporlar oluşturup görselleştirebildiğinizde, trafiğin nereden geldiğini, web sitenizde dönüşümlerin veya satın alma işlemlerinin nasıl yapıldığını anladığınızda, işinizde güçlü durursunuz.

MÜŞTERİNİZİN KİM OLDUĞUNU ANLAMA


GDPR

Müşterinizin kişisel verilerini ve gizliliğini korumak için web sitenize GDPR özellikleri ekleyin


Hızlı Menü Çubuğu

Yönetici bağlantılarınıza yer işareti koyun ve tek tıklamayla yönetici sayfasına kolayca erişin


Müşteri Kontrol Paneli PRO

AJAX filtreleri kullanarak müşterilerinizi yönetmek ve raporlar oluşturmak için kompakt bir CRM aracı.

OPENCART
Compatibility2.0.0.0, 2.0.1.1, 2.0.2.0, 2.0.3.1, 2.1.0.1, 2.1.0.2, 2.2.0.0
TECHNOLOGIES
FrameworkOpenCart

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu


 1. Standard support included. Support queries resolved through emails.
 2. Free Premium Support is not included with this product purchase.
 3. The extensions mentioned in the package are all best-selling extensions in OpenCart and 100% working extensions and are actively used by hundreds of OpenCart Users already.
 4. No refund is applicable for this product pack. Refund is applicable only if you prove the extension is not working on a fresh OpenCart setup (This doesn't include any conflicts).
 5. If you have selected the Installation Support Required option, One-time Installation support will be provided. This also covers fixing any conflicts with the installed template/theme. You will need to contact us via email after the purchase.
 6. Limited Slots of Free Installation Support. Contact our email for more information.
 7. Installation support is provided to one domain per license
 8. If you want to register for premium support (6 months covered), you will be required to purchase a separate support package additionally from https://www.huntbee.com/support-package-for-opencart-essentials-pack-23xx-3xxx or https://www.huntbee.com/support-package-for-opencart-essentials-pack-2000-2200
 9. If you have noticed any bug in any of the extensions, you can email us directly and report the issue. It will be fixed at no extra charges. This doesn't include conflicts with any other themes or extensions.
 10. If you have any queries related to this product pack, feel free to contact us via the email. [Note the response may take some time since premium support is not covered with this pack]


 1. Uzantıyı kullanma lisansı, yalnızca bir etki alanı ve alt etki alanıyla sınırlıdır. Uzantıyı başka alanlarda kullanmak istiyorsanız, başka bir lisans satın almanız gerekir (yani, tekrar satın alın)
 2. Satın aldıktan sonra, https://www.huntbee.com/get-support adresini ziyaret ederek lisansı etkinleştirmeniz gerekir. Bu, yetkinizi doğrulamak için yapılır.
 3. Ürünlerimize lisans veremez, alt lisans veremez ve yeniden satamazsınız
 4. Bu ürünün kodunun, mantığının veya algoritmasının herhangi bir bölümünü, bu ürünün reklamı yapılan şekilde çalışmasını tatmin etmeyen başka hiçbir yerde yeniden kullanamazsınız.

Ask a Question

Our website uses cookies
Huntbee.com uses cookies to improve user experience. We also show safe, secure and non personal advertising to support this site. If you continue to use this site we will assume that you are happy with this. You can read more about cookies at https://www.aboutcookies.org/